• Welkom op de website van
  Zwemvereniging NOVA
  Welkom­ op de nieuwe website van zwemvereniging NOVA, wij zwemmen in het Pagecentrum in Stadskanaal.
  Op onze website kunt u lezen wat w­ij als zwemvereniging doen en geven informatie over de zwemsport in
  het algemeen. Log snel in of meldt je aan om meer informatie op deze website te lezen.
 • Erkend KNZB leerschool
  Zwemvereniging NOVA
  Wat we doen:
  Wij schaven nog verder aan je techniek
  waardoor je mooier en sneller kunt zwemmen
  Wij zwemmen alle slagen (schoolslag, rugslag,
  vlinderslag, vrije slag
  Wij doen mee aan wedstrijden, waarmee je
  je kunt meten met leeftijdgenoten
  Wij bouwen aan je conditie
  Wij bezorgen je veel lol en nieuwe vrienden!Het afgelopen weekend 20 en 21 februari, vonden in Leiden de jaarlijkse Speedo jaargangwedstrijden plaats. Onder begeleiding van coach Jonny stonden Marc en Mats op de blokken. De wedstrijden zijn bedoeld voor jonge zwemmers onder de 12 jaar. De snelste achttien zwemmers van Nederland per jaargang mogen starten. Mats kwam op zaterdag in actie en zwom een kleine halve seconde van zijn tijd op de 50m. vlinderslag af. De tijd 39.52 was goed voor een 12de plek. Marc startte op de zondag, verbeterde zijn tijd op de 100m. rug met ruim 2 seconden naar 1.17.02 en behaalde daarmee een 7de plek. Coach en zwemmers waren dik tevreden!

Social-media

Like ons op Facebook


NOVA op TWITTER